Het lijkt alweer een hele tijd geleden, maar voor mijn gevoel is de zomer voorbijgevlogen en staan we al weer aan de aftrap van een nieuwe competitie. We zijn benieuwd of ons vaandelteam de prachtige prestatie van vorig seizoen een vervolg kan geven. De voortekenen zijn prima, want door het mooie gelijkspel afgelopen zondag in de bekerwedstrijd tegen Hilvaria 1, gaan ze net als vorig jaar weer naar de volgende ronde in het bekertoernooi. Proficiat hoor! De eerste competitiewedstrijd is direct ook een mooi affiche. Op de Klep ontvangt Beerse Boys 1 het sterke SV Unitas ’59 1 en dat belooft een mooi openingsduel te worden. We hopen op veel aanmoedigingen langs de lijn. Ook zal Beerse Boys 1 veel steun krijgen van ons Boyke van de Week Calum Snoeijen. Daarom ook zijn we extra blij dat Calum de aftrap van deze wedstrijd mag verrichten. Niet alleen heeft hij een prachtige voornaam maar ook is hij een heel gedreven kereltje met een speciale gave: hij kan heel goed uitslagen voorspellen! Juist bij deze openingswedstrijd voorspelt Boyke Calum een 3-1 overwinning voor Beerse Boys. Dit zal de spelers ongetwijfeld enorm motiveren om minimaal dat resultaat te behalen, want ze willen Calum en overige toeschouwers natuurlijk niet teleurstellen.

Nu wordt het de hoogste tijd om Calum even nader aan jullie voor te stellen: Calum is 8 jaar oud en zit in groep 5 van de Vliertuin. Hij heeft een broer Nikaj, die net als Calum “in het bezit is” van een prachtige voornaam! Ons Boyke is gek op voetbal en dat straalt hij helemaal uit op bijgevoegde foto. Met zijn knappe koppie, een voetbal stevig onder de arm gedrukt, gekleed in het prachtige Beerse Boys tenue, is hij een sieraad voor onze mooie vereniging. Over een tijdje komen er mooie voetbalplaatjes bij de Jumbo in omloop en dan is het plaatje van Calum er eentje die je liefst heel snel in je verzameling wilt onderbrengen. Onze vereniging staat voor verbinding en vormt een stevig fundament in de Beerse samenleving. Het kan dus geen toeval zijn dat juist deze achtergrond voor de foto is gekozen. Een goed gemetseld muurtje staat immers voor verbinding, kracht en schoonheid.

Snel terug naar ons Boyke van de Week. Calum vindt het geweldig om met zijn vriendjes te kunnen voetballen en vooral om dan leuke trucjes te kunnen laten zien, want daar is hij een kanjer in. Daarom ook vindt hij trainingen en wedstrijden zo leuk. Zo kan hij nog meer aan zijn techniek werken en trucjes oefenen. De partijtjes tijdens de training zijn een prima gelegenheid om techniek en trucjes in wedstrijdvorm toe te passen. Juist daarom is hij dol op die partijtjes.

Op de vraag of er nog meer familieleden bij Beerse Boys voetballen, moet hij best wel lang nadenken, maar dan tovert hij toch nog een mooie naam uit de hoge hoed: de neef van mama: Michel Aarts. De favoriete voetbalclub van Calum is PSV. Ondanks mijn Ajax-hart moet ik toegeven, dat PSV op mij dit seizoen een sterke indruk maakt en met de herstelde spits hebben ze een extra “Oppepi” gekregen. Hopelijk komen beide teams heel ver in de Champions League, want dat is alleen maar goed voor het Nederlandse voetbal!  Calum kan ook direct de speler noemen die hij al jaren echt heel goed vindt: Ronaldo. Die maakt zo ontzettend veel doelpunten, zowel met zijn voeten als het hoofd. Daarbij is hij ook nog snel, ondanks zijn leeftijd.

Calum heeft naast het voetbal nog een hele mooie bezigheid: lekker buitenspelen. Mooi Calum, dat is een aanrader voor elk jong kind: veel activiteiten doen in de buitenlucht! Natuurlijk mag je dat net als Calum afwisselen met filmpjes kijken op de tv of je tablet. Ons Boyke kijkt graag naar voetbalfilmpjes van Ronaldo en naar Demon Hunters. Op YouTube is Dutch Tuber zijn favoriet.  Een sportieve jongen moet natuurlijk goed eten en Calum is dol op Pizza Margarita. Zoals veel jonge voetballertjes wil Calum later profvoetballer worden. Bij Beerse Boys 1 vindt hij alle spelers goed. Wie hij wel extra goed vindt zijn de coaches/trainers van zijn team: Mark, Martien en Frank! Heel goed Calum, fijn dat je deze kanjers niet vergeet! Rest mij nu alleen nog om ons vaandelteam en de staf een heel succesvol, sportief en gezellig seizoen toe te wensen. Te beginnen met de wedstrijd a.s. zondag om 14.30 uur op de Klep tegen SV Unitas’59 1. Ook wens ik Boyke van de Week Calum een onvergetelijke zondag toe. Graag tot dan!!